یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
آخرین خبرها
خانه / اطلاعیه

اطلاعیه

آگهی مناقصه احداث سرویسهای بهداشتی، اتاق سیگار، انباری و بازسازی لابی ورودی های ۱- و ۲- بازارچه یاس

موضوع: موضوع پروژه عبارتست از ساخت سرویس بهداشتی مردانه و زنانه به مساحت  تقریبی ۷۵ متر مربع واحداث اتاق سیگار و یک واحد انباری و بازسازی لابی ورودی های ۲- و ۱- به مساحت  تقریبی ۹۰ متر مربع در بازارچه یاس مجتمع بوستان با کلیه تاسیسات برقی ومکانیکی که نقشه ها و مشخصات فنی کامل آن در پیوست های ضمیمه قابل دانلود میباشد.

مناقصه گزار: هیئت مدیره مجتمع تجاری بوستان

دستگاه نظارت: دفتر فنی مجتمع بوستان

مدت اجرای کار: ۶۰ روز پس از انعقاد قرارداد و تحویل محل سرویس های بهداشتی قدیمی

نحوه پرداخت : بر اساس صورت وضعیت ارسالی پیمانکار و تایید توسط دستگاه نظارت مطابق با پیشرفت فیزیکی و آنالیز شکست کار (پیوست شماره ۳)

دوره تضمین : یکسال پس از تحویل موقت

کسورات: از هر پرداخت انجام شده به پیمانکار معادل ۱۰% بابت حسن انجام کار کسر خواهد گردید که پس از اتمام دوره تضمین و عدم وجود نقص در کار، در وجه پیمانکار مسترد خواهد شد.

سپرده انجام تعهدات: بابت تضمین انجام تعهدات، ضمانت نامه بانکی به میزان مبلغ قرارداد از پیمانکار اخذ خواهد گردید که پس از تحویل موقت و رفع نقصهای احتمالی به پیمانکار عودت داده خواهد شد.

سایر شرایط مناقصه:

۱-پرداخت حق بیمه سازمان تامین اجتماعی در خصوص این قرارداد کلاً بعهده پیمانکار بوده و تسویه حساب نهایی با پیمانکار پس از دریافت مفاصا حساب از سازمان خواهد بود.

۲-پرداخت مالیات متعلقه در خصوص این قرارداد کلاً بعهده پیمانکار بوده و تسویه حساب نهایی با پیمانکار پس از دریافت مفاصا حساب از سازمان مالیاتی کشور خواهد بود.

۳-زمان تحویل اسناد مناقصه تا ساعت ۱۶ روزچهارشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۰۴ به آدرس میدان پونک- مجتمع بوستان- بخش اداری – واحد ۷۰۲ دفتر مجتمع بوستان میباشد.

۴-کلیه شرکت کنندگان در مناقصه موظف میباشند رزومه کلیه کارهای انجام شده در ۱۰ سال اخیر را بصورت مستند و مصور به همراه تصویر قرارداد و صورتجلسه تحویل کار را در ‹پاکت الف›  به همراه پیشنهاد قیمت مهر و امضاء شده در ‹پاکت ب› به این دفتر تحویل نمایند.

۵-کلیه شرکت کنندگان در مناقصه میتوانند جهت بازدید از محل و شرایط کار ضمن هماهنگی با دفتر مجتمع تجاری بوستان با شماره تلفن ۴۴۴۹۹۲۰۴ تماس گرفته و در روز یکشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۰۱ از محل دیدن فرمایند.

۶-افتتاح پاکتهای مناقصه در روز سه شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۰ انجام و پس از بررسی های فنی و مالی، برنده مناقصه اعلام خواهد گردید.

دانلود پیوست ۱- تصاویر و نقشه ها

دانلود پیوست ۲- جزئیات اجرایی، لوازم و مصالح مورد نیاز

دانلود پیوست ۳- آنالیز شکست کار

مناقصه تعمیر و نگهداری پله برقی مجتمع تجاری اداری بوستان

مدل پله برقی OG

۱- پله برقی‌های موجود از نوع indoor ساخت شرکت فتحی الماس بوده و تاریخ نصب و بهره برداری آن‌ها سال ۱۳۸۸ می‌باشد.

۲- مشخصات فنی دستگاه‌ها بشرح ذیل می‌باشد:

 • طول: ۹/۴۵ متر
 • عرض پله: ۸۰ سانتی‌متر
 • زاویه نصب: ۳۵ درجه
 • قدرت الکتروموتور: ۸ کیلووات
 • ظرفیت جابه‌جایی: ۶۵۷۰ نفر در ساعت
 • سرعت پله: ۰٫۵ متر بر ثانیه
 • ارتفاع پله: ۲۰۰۰ میلی‌متر

۳- علاقمندان می‌توانند جهت بازدید از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۶:۰۰ روز دوشنبه مورخ ۹۵/۲/۶ و جهت ارائه رزومه خود حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۲/۸ به آدرس: تهران، میدان پونک، مجتمع تجاری اداری بوستان دفتر هیئت مدیره مراجعه فرمایند؛ جهت هماهنگی نیز با خانم گلستانی با شماره ۴۴۴۹۹۴۰۲ تماس حاصل فرمایید.

مصوبات سی و چهارمین جلسه هیئت مدیره

 1. با توجه به نقاشی برخی از راهروهای اصلی ضرورت نقاشی راهروهای فرعی محسوس است لذا هیئت مدیره با نقاشی موردی راهروهای فرعی با رعایت مقررات مالی موافقت نمود.
 2. نقاشی نرده های خارجی مجتمع بوستان هزینه گزاف خواهد داشت و جمع آوری آنها و جایگزین نمودن باکس گل باعث زیبایی و جذابیت بیشتر مجتمع خواهد شد. لذا هیئت مدیره با جمع آوری نرده های بیرونی و نصب باکس گل موافقت نمود. بدیهی است انجام مقررات در خصوص موارد مذکور می بایست رعایت گردد.
 3. تمدید بیمه آتش سوزی مجتمع تجاری و اداری بوستان همانند گذشته با سرمایه یکصد میلیارد ریال مورد موافقت قرار گرفت.
 4. در راستای اعمال سیاست تشویق و تنبیه پرسنل مقرر گردید سیستم ارزشیابی مجتمع اجرایی گردد.
 5. هیئت مدیره با خرید دو عدد رله برای اتاق برق مجتمع بوستان بنا به پیشنهاد اداره برق، مشاور برق و تأسیسات موافقت گردد.

آگهی مناقصه

۱-موضوع مناقصه عبارت است از نظافت مکانیزه و دستی محوطه داخلی و خارجی طبقات و بخش های مختلف تجاری و اداری بوستان بشرح ذیل:

۱-۱ نظافت کف راهرو، راه پله ها، پشت بام، آسانسورها، موتورخانه، پارکینگ و همچنین محوطه خارجی مجتمع با دستگاههای پولیش، واکس مخصوص و تی نخی بطور مستمر و روزانه

۲-۱ نظافت دربها، دیوارها، تابلوهای نصب شده بر روی آن، پنجره ها و شیشه های نمای ساختمان و شیشه های مجتمع با مواد شوینده و پاک کننده بصورت هفتگی.

۳-۱ نظافت دستشویی روزانه، سرویس های بهداشتی واقع در طبقات پارکینگ مجتمع و ضدعفونی کردن آنها بصورت مستمر

۲-تعداد نفرات موردنیاز مجموعاً ۲۰ نفر می باشد.

۳- خرید کلیه لوازم مصرفی از قبیل مایع دستشوئی، تی، نخ تی، پلاستیک داخل سطل زباله، دستکش، لباس کار مناسب کارگران، کیسه پلاستیک، کارتک، ماسک و دیگر وسایل موردنیاز جهت انجام موضوع قرارداد بعهده پیمانکار میباشد.

۴- ماشین آلات و تجهیزات موردنظر که پیمانکار می بایست در زمان قرارداد آن را تهیه و در مجتمع مستقر نماید بشرح ذیل می باشد:

۴-۱ دو دستگاه اسکرابر برقی با راننده با ظرفیت ۱۰۰ لیتر

۴-۲ دو دستگاه اسکرابر دستی بزرگ

۴-۳ یک دستگاه واتر جت تکفاز

۴-۴ دو دستگاه جارو برقی صنعتی آب و خاک

۴-۵ یک دستگاه شیشه شور بلند برای شیشه های نما

۴-۶ شش دستگاه تی باکس

۴-۷ دو دستگاه پلیش

۵-هزینه حفظ و نگهداری، تعمیر و سرویس ماشین آلات بعهده پیمانکار میباشد.

۶- سپرده شرکت در مناقصه ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد که به حساب جاری بانک تجارت به شماره ۳۷۷۲۸۶۲۴۴ بنام هیئت مدیره مجتمع بوستان واریز و قبض آن را به همراه پیشنهاد قیمت ارائه خواهد گردید.

۷- کلیه شرکت کنندگان می توانند از تاریخ ۹۴/۹/۲۳ لغایت ۹۴/۹/۲۴ در ساعات اداری (۹ الی ۱۵) جهت بازدید به هیئت مدیره بوستان واقع در خیابان اشرفی اصفهانی-میدان پونک مجتمع تجاری اداری بوستان واحد ۷۰۲ اداری مراجعه نمایند.

۸- هیئت مدیره در رد یا قبول کلیه پیشنهادات مختار می باشد.

۹- ارائه رزومه کاری ۵ سال گذشته به همراه رضایتنامه از کارفرمایان قبلی الزامی است.

۱۰- کلیه عوارض قانونی از قبیل مالیات، بیمه و … بعهده پیمانکار میباشد.

۱۱- تاریخ ارائه پیشنهادات شمال قیمت، رزومه، و سپرده شرکت در مناقصه تا پایان وقت اداری (ساعت ۱۳) روز ۹۴/۹/۲۶ به دفتر هیئت مدیره می باشد.

۱۲- زمان بازگشایی پاکات روز شنبه ۹۴/۹/۲۸ خواهد بود و سپرده نفر دوم پس از عقد قرارداد با برنده مناقصه قابل استرداد خواهد بود.

درخواست همکاری از مالکین و مستاجرین محترم

مالکین و مستاجرین گرامی:

بطوریکه اطلاع دارید برای صدور پروانه چاه آب، مجمع عمومی مورخ ۹۴/۵/۴ تصویب نمود هر واحد مبلغ ده میلیون ریال پرداخت نماید. بر این اساس توافقنامه شماره ۹۴/۶۵۳/۴۳۶ مورخ ۹۴/۵/۲۵ با شرکت آب منطقه­ ای تهران مبادله گردید و لذا مبلغ ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال پرداخت اقساط در تعهد هیئت مدیره قرارگرفت.

خواهشمند است در جهت مساعدت و همکاری با هیئت مدیره جهت پرداخت بموقع اقساط پروانه چاه آب، با پرداخت مبلغ ده میلیون ریال اقدام فرمائید. بدیهی است پرداخت شارژ معوق می تواند هیئت مدیره را در انجام وظایف و تسریع در کارهای عمرانی یاری نماید.

قبلاً از همکاری یکایک شما سروران کمال تشکر را دارد.

محمدرضا ورامینی

مدیر عامل

 

بیست و هشتمین جلسه هیئت مدیره

بیست و هشتمین جلسه هیئت مدیره با حضور آقایان مقدم، نصرپور، مهرانی، ورامینی، علی شاهی، باقرزاده، میرافضلی و میهمانان ویژه جناب آقای فهرادی بازرس مجتمع و جناب آقای مومنی مسئول روابط عمومی در تاریخ ۹۴/۶/۱۶ ساعت ۸ صبح برگزار گردید. ضمناً آقایان کریمی، یعقوبی و حسین فرد در جلسه حضور نداشتند.

گزارش مدیرعامل جناب آقای ورامینی درباره مسائل و رویدادهای جاری مجتمع تجاری و اداری بوستان به شرح ذیل مطرح گردید:

 • مذاکرات با سازمان آب و فاضلاب و جلسات حضوری درباره رفع پرونده مربوطه
 •   پیگیریهای مکرر بمنظور ملاقات حضوری با شهردار منطقه ۵ و  هماهنگی های لازم جهت برگزاری جلسه ای ویژه با ایشان که مقررگردید بزودی انجام شود.
 • مشکلات اتاق برق، قطعی های پیاپی، پیگیری های مدیرعامل و کارشناس مربوطه برای رفع مشکلات موجود و پیشنهاد نصب کولر گازی برای اتاق های برق براساس زمان بندی

قبض برق مرداد ۹۴

به دلیل روشن شدن اکثر پکیج های مجتمع بوستان، مصرف برق یک ماهه مرداد ماه از ۱۵۰ میلیون تومان فراتر رفت.

Image (452x640)

اطلاعیه مهم-پرداخت علی الحساب پروانه چاه آب مجتمع

مالکین محترم مجتمع تجاری و اداری بوستان

با سلام

محترماً به اطلاع میرساند موضوع اخذ پروانه برای چاه آب مجتمع بوستان در جلسه مجمع عمومی مورخ ۹۴/۵/۴ مطرح و مصوب گردید بصورت علی الحساب از هر واحد مبلغ ۱۰ میلیون ریال دریافت گردد.

خواهشمند است بمنظور جلوگیری از پلمپ چاه آب نسبت به پرداخت مبلغ فوق در وجه هیئت مدیره اقدام نمائید تا هیئت مدیره بتواند قبل از انجام مراحل پلمپ چاه آب توافق لازم را با سازمان آب تهران بزرگ بعمل آورد. در غیر اینصورت قطع آب باعث خواهد شد که دستگاههای سرمایشی، گرمایشی و سرویسهای بهداشتی غیرفعال شود. آنگاه اداره مجتمع تجاری و اداری بوستان با مشکل جدی مواجه، و کسب و کار شما سروران غیرممکن خواهد شد.

                                                                                                                                                               محمدرضا ورامینی

مدیرعامل