سه شنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۷
آخرین خبرها
خانه / اخبار / آگهی مناقصه

آگهی مناقصه

۱-موضوع مناقصه عبارت است از نظافت مکانیزه و دستی محوطه داخلی و خارجی طبقات و بخش های مختلف تجاری و اداری بوستان بشرح ذیل:

۱-۱ نظافت کف راهرو، راه پله ها، پشت بام، آسانسورها، موتورخانه، پارکینگ و همچنین محوطه خارجی مجتمع با دستگاههای پولیش، واکس مخصوص و تی نخی بطور مستمر و روزانه

۲-۱ نظافت دربها، دیوارها، تابلوهای نصب شده بر روی آن، پنجره ها و شیشه های نمای ساختمان و شیشه های مجتمع با مواد شوینده و پاک کننده بصورت هفتگی.

۳-۱ نظافت دستشویی روزانه، سرویس های بهداشتی واقع در طبقات پارکینگ مجتمع و ضدعفونی کردن آنها بصورت مستمر

۲-تعداد نفرات موردنیاز مجموعاً ۲۰ نفر می باشد.

۳- خرید کلیه لوازم مصرفی از قبیل مایع دستشوئی، تی، نخ تی، پلاستیک داخل سطل زباله، دستکش، لباس کار مناسب کارگران، کیسه پلاستیک، کارتک، ماسک و دیگر وسایل موردنیاز جهت انجام موضوع قرارداد بعهده پیمانکار میباشد.

۴- ماشین آلات و تجهیزات موردنظر که پیمانکار می بایست در زمان قرارداد آن را تهیه و در مجتمع مستقر نماید بشرح ذیل می باشد:

۴-۱ دو دستگاه اسکرابر برقی با راننده با ظرفیت ۱۰۰ لیتر

۴-۲ دو دستگاه اسکرابر دستی بزرگ

۴-۳ یک دستگاه واتر جت تکفاز

۴-۴ دو دستگاه جارو برقی صنعتی آب و خاک

۴-۵ یک دستگاه شیشه شور بلند برای شیشه های نما

۴-۶ شش دستگاه تی باکس

۴-۷ دو دستگاه پلیش

۵-هزینه حفظ و نگهداری، تعمیر و سرویس ماشین آلات بعهده پیمانکار میباشد.

۶- سپرده شرکت در مناقصه ۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال می باشد که به حساب جاری بانک تجارت به شماره ۳۷۷۲۸۶۲۴۴ بنام هیئت مدیره مجتمع بوستان واریز و قبض آن را به همراه پیشنهاد قیمت ارائه خواهد گردید.

۷- کلیه شرکت کنندگان می توانند از تاریخ ۹۴/۹/۲۳ لغایت ۹۴/۹/۲۴ در ساعات اداری (۹ الی ۱۵) جهت بازدید به هیئت مدیره بوستان واقع در خیابان اشرفی اصفهانی-میدان پونک مجتمع تجاری اداری بوستان واحد ۷۰۲ اداری مراجعه نمایند.

۸- هیئت مدیره در رد یا قبول کلیه پیشنهادات مختار می باشد.

۹- ارائه رزومه کاری ۵ سال گذشته به همراه رضایتنامه از کارفرمایان قبلی الزامی است.

۱۰- کلیه عوارض قانونی از قبیل مالیات، بیمه و … بعهده پیمانکار میباشد.

۱۱- تاریخ ارائه پیشنهادات شمال قیمت، رزومه، و سپرده شرکت در مناقصه تا پایان وقت اداری (ساعت ۱۳) روز ۹۴/۹/۲۶ به دفتر هیئت مدیره می باشد.

۱۲- زمان بازگشایی پاکات روز شنبه ۹۴/۹/۲۸ خواهد بود و سپرده نفر دوم پس از عقد قرارداد با برنده مناقصه قابل استرداد خواهد بود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.