یکشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
آخرین خبرها
خانه / اخبار / آگهی مناقصه احداث سرویسهای بهداشتی، اتاق سیگار، انباری و بازسازی لابی ورودی های ۱- و ۲- بازارچه یاس

آگهی مناقصه احداث سرویسهای بهداشتی، اتاق سیگار، انباری و بازسازی لابی ورودی های ۱- و ۲- بازارچه یاس

موضوع: موضوع پروژه عبارتست از ساخت سرویس بهداشتی مردانه و زنانه به مساحت  تقریبی ۷۵ متر مربع واحداث اتاق سیگار و یک واحد انباری و بازسازی لابی ورودی های ۲- و ۱- به مساحت  تقریبی ۹۰ متر مربع در بازارچه یاس مجتمع بوستان با کلیه تاسیسات برقی ومکانیکی که نقشه ها و مشخصات فنی کامل آن در پیوست های ضمیمه قابل دانلود میباشد.

مناقصه گزار: هیئت مدیره مجتمع تجاری بوستان

دستگاه نظارت: دفتر فنی مجتمع بوستان

مدت اجرای کار: ۶۰ روز پس از انعقاد قرارداد و تحویل محل سرویس های بهداشتی قدیمی

نحوه پرداخت : بر اساس صورت وضعیت ارسالی پیمانکار و تایید توسط دستگاه نظارت مطابق با پیشرفت فیزیکی و آنالیز شکست کار (پیوست شماره ۳)

دوره تضمین : یکسال پس از تحویل موقت

کسورات: از هر پرداخت انجام شده به پیمانکار معادل ۱۰% بابت حسن انجام کار کسر خواهد گردید که پس از اتمام دوره تضمین و عدم وجود نقص در کار، در وجه پیمانکار مسترد خواهد شد.

سپرده انجام تعهدات: بابت تضمین انجام تعهدات، ضمانت نامه بانکی به میزان مبلغ قرارداد از پیمانکار اخذ خواهد گردید که پس از تحویل موقت و رفع نقصهای احتمالی به پیمانکار عودت داده خواهد شد.

سایر شرایط مناقصه:

۱-پرداخت حق بیمه سازمان تامین اجتماعی در خصوص این قرارداد کلاً بعهده پیمانکار بوده و تسویه حساب نهایی با پیمانکار پس از دریافت مفاصا حساب از سازمان خواهد بود.

۲-پرداخت مالیات متعلقه در خصوص این قرارداد کلاً بعهده پیمانکار بوده و تسویه حساب نهایی با پیمانکار پس از دریافت مفاصا حساب از سازمان مالیاتی کشور خواهد بود.

۳-زمان تحویل اسناد مناقصه تا ساعت ۱۶ روزچهارشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۰۴ به آدرس میدان پونک- مجتمع بوستان- بخش اداری – واحد ۷۰۲ دفتر مجتمع بوستان میباشد.

۴-کلیه شرکت کنندگان در مناقصه موظف میباشند رزومه کلیه کارهای انجام شده در ۱۰ سال اخیر را بصورت مستند و مصور به همراه تصویر قرارداد و صورتجلسه تحویل کار را در ‹پاکت الف›  به همراه پیشنهاد قیمت مهر و امضاء شده در ‹پاکت ب› به این دفتر تحویل نمایند.

۵-کلیه شرکت کنندگان در مناقصه میتوانند جهت بازدید از محل و شرایط کار ضمن هماهنگی با دفتر مجتمع تجاری بوستان با شماره تلفن ۴۴۴۹۹۲۰۴ تماس گرفته و در روز یکشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۰۱ از محل دیدن فرمایند.

۶-افتتاح پاکتهای مناقصه در روز سه شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۱۰ انجام و پس از بررسی های فنی و مالی، برنده مناقصه اعلام خواهد گردید.

دانلود پیوست ۱- تصاویر و نقشه ها

دانلود پیوست ۲- جزئیات اجرایی، لوازم و مصالح مورد نیاز

دانلود پیوست ۳- آنالیز شکست کار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.